WARSZAWA DOMANIEWSKA 37B

OmnicomNolteVenusNLConceptBarticoLaresEuro-Ceramika

O FIRMIE

Centrum Handlowe Opex przy ul. Domaniewskiej to atrakcyjna propozycja dla wszystkich którzy poszukują asortymentu i rozwiązań związanych z wyposażeniem wnętrz.

omnicom

Miejsce to powstało z inicjatywy doświadczonych firm, w większości wywodzących się z Centrum Bartycka, których celem było stworzenie przyjaznego klientowi miejsca.

nolte

Odpowiednia lokalizacja, atrakcyjny dojazd, bezpłatne miejsce parkingowe, klimatyzacja to podstawowe i początkowe dogodności którymi się kierowaliśmy i które zostały specjalnie dla Państwa przygotowane.

Firmy eksponujące tutaj swoje produkty i usługi istnieją od wielu lat, posiadają bardzo bogate doświadczenie, są producentami i dystrybutorami największych firm krajowych i światowych. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że ich propozycje będą rzetelne i na najwyższym poziomie.

W Centrum Handlowym Opex znajda Państwo m. in. największego producenta i importera płytek ceramicznych i armatury sanitarnej w Polsce. Jego asortyment jest w stanie sprostać wszystkim Państwa wymaganiom.

Dystrybutorzy i producenci wyposażenia kuchni zaproponują pełną gamę nowoczesnych rozwiązań, różnorodność styli, oferują rozwiązania gotowe lub przygotowane na zamówienie.

Znajdą tu Państwo równiez największy wybór parkietów, paneli podłogowych, oświetlenia.

Galeria gwarantuje konkurencyjne ceny, doświadczoną obsługę na najwyższym poziomie, kompleksowość usług, nowoczesne rozwiązania, przejrzysty system ekspozycji, gotwość architektów, wszystko dla Państwa w jednym miejscu.

serdecznie zapraszamy...

Centrum Handlowe Opex znajduje się przy Galerii Mokotów, od ul Domaniewskiej.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OPEX